تولید و ساخت انواع نرده بتنی در کارخانه تسا سنگ

تولید و ساخت انواع نرده بتنی

دراین شرکت تولید نرده بتنی با بتن scc عیار 800 و با تکنولوژی سمنت پلاست انجام می‌گردد و در داخل آن‌ها از میلگرد استفاده گشته. این محصول به راحتی توان مقاومتی حرارتی بالا در همه مناطق من جمله مناطق سردسیر را دارد. و در کنار زیبایی بخشی به محیط ، احتمال خطرات ناشی از سقوط را کاهش می‌دهد. این شرکت توان تولید بصورت انبوه در رنگ‌های دلخواه و مورد نظر را دارد.

نوع طراحی و نحوه تولید، امکان یکپارچه سازی نرده‌ها برای مقاطع طولانی و شیب دار و بصورت پله را ایجاد نموده. این محصول به دلیل عایق رطوبتی، یعنی جذب کمتر از سه درصد آب در تمام شرایط آب و هوایی اعم از سردسیر و گرمسیر کاربرد داشته و اقلیم های متفاوت تاثیر در بافت و دوام و ماندگاری و رنگ آن نمی‌گذارد.

به کار بردن طرح چوب در تولید این محصول که تداعی کننده طرح چوب درختانه که زیبایی آن را دو چندان نموده و در کاهش تولید محصولات چوبی که باعث صدمه رسیدن به محیط زیست می گردد موثر است.

از تولیدات ویژه گروه صنعتی تسا سنگ محصولات نرده ‏حصاری باغچه و آلاچیق با طرح‌های متنوع و بسیار شیک است که برای استفاده در محوطه سازی و حصارکشی باغچه‌ها و آلاچیق‌ها ‏می‌باشد. نرده‌های بتنی تولید شده در گروه صنعتی تسا سنگ از سنگ مصنوعی با کیفیت تولید می‌شوند و به تایید مشتریان عزیز ‏رنگی بسیار زنده و شفاف دارند.‏
نرده‌های بتنی گروه صنعتی تسا سنگ بسیار زیبا و جلوه دهنده منازل، محوطه‌ها، پارک‌ها،آلاچیق‌ها و همچنین سکوهای منازل و آپارتمان‌ها می‌باشد.

ساخت و تولید سفارشی نرده ریلی

نرده ریلی

ساخت و تولید سفارشی نرده حصیری

نرده حصیری

ساخت و تولید سفارشی نرده بتنی پلیمری دور باغچه و تراس طرح چوب

بتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *