بتن-اکسپوز-چیست-نکات-مزایا-و-معایب-طلایی-روش-اجرای-قیمت-انواع-بتن-نما-اکسپوز-نما-چیست-ساختمان-داخلی-what-is-exposed-concrete

بتن اکسپوز چیست؟

قیمت قطعات Expose ؟

روش اجرای محصولات Expose؟

نکات طلایی در مورد Expose؟

 

بتن اکسپوز چیست؟

از دیرباز یکی از مصالح پر استفاده که دارای ویژگی‌های همچون در دسترس بودن، داشتن  قیمت مناسب، داشتن طول عمر بالا باشد؛ بتن بوده است. تلفیق بتن با تکنولوژی‌های نو و بهبود دانش فرآوری محصولات بتنی باعث شده تا اکسپوز یک محصول بسیار باکیفیت و مقرون به صرفه در مقابل مصالحی چون سنگ گردد و بتوان از آن در معماری داخلی و خارجی ساختمان و سازه بهره برد. پنل‌های پیش ساخته بتنی که در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می‌شود را که به رنگ بتن باشد اکسپوز می‌گویند، که به خاطر اقبال عمومی در رنگ‌های متنوع نیز تولید می‌شود.

 

قیمت قطعات اکسپوز؟

آنچه که در قیمت قطعات اکسپوز موثر است، منحصر به فرد بودن یک طرح برای هر سفارش و یا تولید انبوه آن قطعه، کیفیت سیمان مورد استفاده (عیار 800 یا عیار 400)، نوع اجرا (نصب خشک (چسبی، پیچ و مهره، جوشی) یا ملاتی(سیم اسکوب))، و نوع قالب مورد استفاده که تقریبا بیشترین تاثیر را درقیمت گذاری قطعات بتن اکسپوز دارند. و با توجه به نوسانات نمی‌توان قیمت دقیقی را برای طول سال اعلان نمود و شرایط در قیمت گذاری موثر است. قیمت گذاری ثابت مستلزم دیدن سود بسیار در قیمت فروش است، تا در زمان‌هایی که موارد موثر در طول سال قیمتشان تغییر می‌کند به اصل سود حاصل از فروش قطعات بتن اکسپوز آسیبی نرساند.

نکات طلایی در استفاده از قطعات اکسپوز؟

قیمت مناسب، راحتی نصب و سرعت بالا در اجرا، طول عمر بالا و دائمی بودن رنگ مورد استفاده، امکان اجرا در تمام ماه‌های سال

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.